Actuele Reisinformatie
Current information on Germany: Ban on tourist overnight stays until January 31st, 2021
Afstanden: Ponte a Bozzone met kruidenier, restaurant en slager 5km, Vagliagli (met ABV hoofdkantoor), kruidenier, restaurant, apotheek, postkantoor 8km, Siena 12km, Gaiole in Chianti (L'Eroica) 15km, San Gimignano 50km, Firenze 70km, Pisa 116km, Roma 250km.
Ter beschikking van de gasten: tuin van 6000m2, panoramisch zwembad (5,50m x 15m, diepte 0,80m/1,80m, open van 15/05 tot 30/09) met zonneterras en buitendouche (koud water), barbecue, houtoven, loggia met tuinmeubelen (35m2), pingpong. Wasgelegenheid (wasmachine, strijkplank en ijzer) met toegang vanaf buiten. Elk appartement heeft een alarm-systeem, haardroger in de badkamer en individuele verwarming. Aanvragen op het moment van de reservering en ter plaatse te betalen: babybed (€10,00/dag) en extra bed voor kinderen tot 11 jaar (€15,00/dag). Mogelijkheid om de producten van de boerderij te kopen. Parkeerplaats.
- 1ste verdieping: grote woon/eetkamer met open haard, TV-sat, open keuken (oven, koelkast met diepvriesvak, vaatwasser), slaapkamer met tweepersoonsbed, badkamer met douche, badkamer met bad (raam). Vanuit de woonkamer is er een prachtig uitzicht over het heuvellandschap met de stad Siena in de verte.
Toeristenbelasting en borg: waarborgsom EUR 100,00 (verplicht, ter plaatse te betalen)